LBF Estonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti?

+2
Luc
VonKiiZ
6 posters

Go down

Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti? Empty Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti?

Postitamine by VonKiiZ Nelj Mai 28, 2009 7:11 pm

Nii et mis on siis teie Limp Bizkiti avastamislood ning millal oli teil au hakata seda imelist kollektiivi kuulama?

Ise avastasin Limp Bizkiti vist alles 2002. aastal. Aeg, mil tegelikult Limp enam tipus polnud. Samas nüüdseks juba seitse aastat kuulatud- ei saa kuidagi öelda, et lühike aeg.
Igatahes isa tõi USA'st hunniku CD'sid, mille hulgas oli ka Limp Bizkiti "Chocolate Starfish and the Hotdog Flavored Water". Sai pulli pärast taustaks mängima pandud, ega palju sellest ei arvanud, aga kui korra kuulama jäin, hakkas kohe meeldima ja järgmine päev hakkasin plaati järjest otsast lõpuni ketrama. Nii ta tõusiski lemmikbändide sekka. Mõne aja pärast sai ka "Significant Other" soetatud ning kahjuks ongi mu Limpi plaadikollektsioon vaid nende kahe albumiga piirdunud. See suvi aga kavatsen oma kogu jälle täiendama hakata.
Aastaid tagasi olid Limp Bizkiti vennad minu jaoks ikka täielikud iidolid- olin selline tattnokast LB fanboy, kellel kõik Fred Dursti järgi käis. Siis hakkas aga muusikamaitse muutuma ning Limp kadus ka areenilt ning asi jäi kuidagi soiku. Umbes kolm aastat tagasi aga toimus teatud taasavastamine ning hoolimata sellest, et bänd laiali oli, fännasin neid ikkagi edasi ning ei kaotanud lootust, et kunagi ka helgemad päevad tagasi tulevad. 2006. aastast alates on iga Limpi fänn pidanud kogema valusaid hetki, kuna Fred Durst oleks pidanud ütlema, et bänd on mõneks ajaks pillid kotti pannud. Selle asemel aga saime järjest tühje lubadusi, mis ikka ajasid närvi küll. Kuid selle võrra parem oli hetk, kui sain teada, et Wes on jällegi tagasi ning mõne aja pärast juba LB kontsertipilet taskus oli. Kuna sitad ajad on nüüd möödas, siis ei ole enam vaja neile mõelda ka. Tuleb tõdeda vaid üht- Limp Bizkit is back, motherfuckers. Ja nagu Fred hiljutises videos ütles- haters, GFY!
VonKiiZ
VonKiiZ
Admin
Admin

Postituste arv : 18
Join date : 25/05/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti? Empty Re: Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti?

Postitamine by Luc Nelj Mai 28, 2009 7:22 pm

Oeh. Ma ei mäleta küll mis aasta see võis olla ega eriti midagi väga täpselt, aga algklassides lasi VonKiiZ mulle paari laulu. Esialgu väga ei huvitanud, aga sai kuulatud küll. Aastate jooksul kuulasin üha rohkem ja rohkem, kuid mingil ajaperioodil lõppes kõik. Ma vist ei kuulanud praktiliselt üldse Limp Bizkitit ligi aasta vist. Võibolla isegi kaks.
Ühel päeval (ligi 1-2 aastat tagasi) tuli aga järsku meelde, et taoline bänd ikka olemas on. Otsisin veidi muusikat ja kuulasin noid lugusid, mida teadsin. Hakkas jälle meeldima. Niimoodi vaheldumisi, iga kuu mõned korrad, kuulasin ligi aasta aega Limpi ja seejärel omastasin arvutisse kõik väljalastud albumid. Mõni nädal möödus iga päev otsast lõpuni kuulates.
Siis vahepeal jälle ei kuulanud mõni kuu ja veidi enne kui lubati kontsert välja anda, hakkasin jälle fännama. Seekord juba tõsisemalt.
Ja siin ma nüüd olen. Kavas on osta kindlasti vähemalt 2-3 albumit ja muud kraami nendelt. Võib öelda, et LB pole kunagi südamest ära kadunud, lihtsalt vahetevahel veidike tahaplaanile jäänud.
Luc
Luc
Admin
Admin

Postituste arv : 63
Join date : 25/05/2009
Asukoht : Pärnu

http://www.last.fm/user/lucunlimited

Tagasi üles Go down

Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti? Empty Re: Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti?

Postitamine by global Nelj Mai 28, 2009 11:25 pm

Esimesed kuulamised said tehtud kuskil 2003-ndal või 2004-ndal aastal VonKiiza juures. Lasin tal endale ka "Chocolate Starfishi" kopeerida ja siis ketrasin seda kodus arvutis, mille kõlarid olid suuruses umbes 5cm*10cm ja need ei tahtnud ka hästi töödata. Niikaua kuulasin siis nende paskade kõlaritega ja ikka VonKiiza juures, kuni sai soetatud normaalne arvuti, millega hakkasin lõpuks netis muusikat tirima. Viimasel ajal olen asunud siis LB asju ostma. Esimene ost oli siis "The Unquestionable Truth" ja sellele järgnesid laivilt medikad ja poster. Nüüd tuleb suvi peale ja raha hakkab ehk voolama ning saan oma kogu suurendada.
global
global

Postituste arv : 44
Join date : 27/05/2009
Asukoht : Pärnu

http://www.last.fm/user/global6

Tagasi üles Go down

Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti? Empty Re: Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti?

Postitamine by DaSoul Nelj Mai 28, 2009 11:29 pm

Umbes 2006,kui kuulsin esimest korda Rollinit,aga ei hakand fännama,aga fännama hakkasin umbes 2008 aasta suvel
DaSoul
DaSoul

Postituste arv : 25
Join date : 28/05/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti? Empty Re: Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti?

Postitamine by Terrormachine Reede Mai 29, 2009 12:21 am

No ma ei tea mis see aasta võis olla.Ma arvan et kuskil 1998 lõpp ja 1999 algus vms,igatahes Significant Other oli neil juba ilmunud.Kunagi oli siuke kanal nagu viva pluss vms.Sealt nägin esimest korda rearrangedi videot.Ja hakkasin uurima ,et mis bänd on.Sattusime isaga muusikapoodi ja nurusin isalt välja selle kasseti(Significant Other).Olin siis mingi 10-11 aastane,ilgelt fännasin neid.Ja vahelduva eduga siiamaani neid kuulanud.
Terrormachine
Terrormachine

Postituste arv : 19
Join date : 27/05/2009
Asukoht : Rapla

http://www.last.fm/user/hate14

Tagasi üles Go down

Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti? Empty Re: Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti?

Postitamine by Adele Laup Mai 30, 2009 4:22 pm

Ma hakkasin ka mingi 2000-2001 (?) kuulama, tänu oma isale ja vennale I guess. Aga kuna ma olin sellel ajal ikka päris väike tüdruk, siis ega ma olin enda sõprusringkonnast küll ainuke Very Happy '
Ja siis mingi aeg jäi soiku. Et kui uusi lugusid ei tule, kaua ma ikka samu lugusid ketran? Aga nüüd mingi aasta enne kontserti hakkasin taas kuulama. Täielik nostalgia-bänd minu jaoks Very Happy
Adele
Adele

Postituste arv : 9
Join date : 28/05/2009
Age : 33
Asukoht : Jõgeva Sin City

http://www.twitter.com/blablabla18

Tagasi üles Go down

Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti? Empty Re: Kuidas ja millal avastasite enda jaoks Limp Bizkiti?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele